Cookie beleid vvBergen

De website van vvBergen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Organisatie

(Dagelijks) Bestuur      
Voorzitter Tom Pedroli voorzitter@vvbergen.nl alleen mail
Penningmeester Jelle Nuijens penningmeester@vvbergen.nl alleen mail
Secretaris Pauline Schouten secretaris@vvbergen.nl 0657934791
Verenigingszaken Vacant verenigingszaken@vvbergen.nl alleen mail

Bestuurslid

Thierry Rijper abl@vvbergen.nl 0646868383
Facilitaire zaken Dennis Leeuwenkamp
facilitair@vvbergen.nl

0650504866
Bestuurslid Vacant    
       
Overig      
Vertrouwenspersonen Bert Druiven vertrouwenspersoon@vvbergen.nl 0657558151
  Marlinda Kleverlaan vertrouwenspersoon@vvbergen.nl 0644976625
       
Ledenadministratie Peter Staadegaard ledenadministratie@vvbergen.nl 0613852443
       
Hoofd Voetbaltechnische zaken Han Visscher hoofdvtz@vvbergen.nl 0643372538
       
Wedstrijdsecretariaat Jan Erik Ooijevaar wedstrijdsecretaris@vvbergen.nl 0627300386
       
Consul Jan Ooijevaar consul@vvbergen.nl 0645800700
       
Scheidsrechterszaken Willem Dingerdis scheidsrechterszaken@vvbergen.nl 0638271635
       
Zaalvoetbal Jan Erik Ooijevaar

wedstrijdsecretaris@vvbergen.nl

0627300386
       
Vrouwen-/meidenvoetbal Han Visscher hoofdvtz@vvbergen.nl 0643372538
       
Sponsorcommissie Vacant sponsoring@vvbergen.nl  
  Peter van Wonderen info@petervanwonderen.nl  0620570423
       
Business Club Theo van Etten businessclub@vvbergen.nl 0646474881
       
Webredactie/kopij Peter Staadegaard webredactie@vvbergen.nl 0613852443
  Judith Strijbis webredactie@vvbergen.nl 0616617727
       
Webmaster Ad de Boer webmaster@vvbergen.nl 0610130262
       
Archivaris Frank van der Wijk clubarchivaris@vvbergen.nl 0647359999

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!